Kalendarium

19.10
Czwartek

III Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2017

Termin: 19.10.2017Miejsce: Siedlce 

Termin: 19-20 października 2017 r.
Miejsce: Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny, ul. Żytnia 39, Siedlce
Dodatkowe informacje: Temat przewodni Szczytu brzmi: "Państwo - Gospodarka - Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości".

Już po raz trzeci Europejskie Centrum Biznesu pragnie zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. W ramach tegorocznej edycji Szczytu organizator pragnie skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. W ramach zaplanowanych debat przeprowadzone będą dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyka wynikającego z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego.

Na zakończenie pierwszego dnia obrad tradycyjnie odbędzie się uroczysta Gala podczas której zostaną wręczone Statuetki "Bursztyn Polskiej Gospodarki 2017" (Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce przy ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31).

Szczegółowe informacje na stronie http://osg2017.pl/informacje/.