Własny dom. Budowa, remont, naprawa

Dodano: środa, 13 października 2010 08:20

Książka ta pomoże inwestorom z sukcesem przejść przez wszystkie etapy prac remontowo-budowlanych: od pomysłu, przez modernizację aż do wykończenia wnętrza domu i zaprojektowania jego otoczenia.

Książka "Własny dom. Budowa, remont, naprawa" ułatwi inwestorom ocenę skali trudności poszczególnych prac oraz podpowie, które z nich można wykonać samodzielnie, a które warto zlecić fachowcom. W jednym obszernym tomie wszechstronnie omawia wszystkie zagadnienia związane z budową, remontem i naprawą.

Przystępując do budowy, remontu czy naprawy domu, majsterkowicze mogą obecnie do woli wybierać w coraz doskonalszych narzędziach i materiałach oferowanych w tworzonych specjalnie dla nich wielkich hipermarketach. Stosując coraz to lepsze i łatwiejsze w użyciu materiały wykończeniowe, nawet bez żadnego doświadczenia, mogą osiągnąć rezultaty, jakich nie powstydziłby się nie jeden specjalista.

Każda czynność przy wykańczaniu mieszkania takimi materiałami musi być zarówno doskonale zilustrowana, szczegółowo opisana, jak i łatwa do zapamiętania. Nikt nie czyta tego rodzaju książek od deski do deski, gdyż nie jest możliwe zapamiętanie wszystkich zawartych w nich informacji. Czytelnicy zwykle wybierają działy, które ich interesują, ewentualnie uzupełniają je wiadomościami z kilku stron z innych miejsc. Książka "Własny dom. Budowa, remont, naprawa" jest napisana właśnie w ten sposób, by szybko dotrzeć do odpowiednich informacji. Z tego powodu podzielona została na oznaczone kolorami działy poświęcone poszczególnym czynnościom związanym z danym tematem. Prezentowane są one w krótkich, bogato ilustrowanych opisach.