Sami wykonujemy izolacje i wytłumienia

Dodano: wtorek, 12 października 2010 11:21

Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo zaizolować cieplnie ściany, dachy, stropy, czy też wytłumić hałas dobiegający z zewnątrz pomocą posłuży tomik, który właśnie trzymacie w rękach.

Każda czynność pokazana jest i objaśniona - krok po kroku - na rysunkach, zdjęciach i w tekście.

Każdy tom nowej serii "Compact Praxis" posiada około 200 barwnych ilustracji. Przy wszystkich pracach przejrzyste symbole pokazują na pierwszy rzut oka stopień trudności, nakład sit, czasu, potrzebne narzędzia i oszczędność.

Wypróbowane kompletne instrukcje dla udanego nowoczesnego majsterkowania gwarantują sukces.

Sam to zrobisz - hobby, które dla milionów stało się dziś sposobem na pożyteczne wykorzystanie czasu wolnego. Czy chodzi tu o wynajmowane w starym budownictwie mieszkanie, czy też o własne cztery ściany - do wykonania drobnych napraw, renowacji, upiększenia, a nawet przebudowy czy rozbudowy wystarczy trochę zdolności i fachowych wskazówek, i można osiągnąć wręcz zdumiewające rezultaty.

Dzieło własnych rak może sprawić ogromna frajdę! Ileż radości daje własnoręcznie wykonana praca, której wyniki można oglądać i podziwiać codziennie. A zaoszczędzone pieniądze, które pozwolą zrealizować długo skrywane marzenia ? I wszystko to całkowicie niezależnie od kaprysów fachowca, na którego być może czekało się tygodniami i w dodatku bez skutku.

Specjalistyczne sklepy, targi budowlane i kiermasze dla majsterkowiczów zaopatrują rzemieślników-amatorów we wszystkie potrzebne mu narzędzia i materiały. Jednak sam fakt posiadania właściwych narzędzi i zapał do pracy nie wystarczą. Niezbędne jest gruntowne przygotowanie i rzetelna fachowa wiedza o tym, jak należy wykonać pracę i jakich zasad należy przy tym przestrzegać.

Książeczka "Sami wykonujemy izolacje i wytłumienia" z serii "Compact Praxis" pokazuje, jak się to robi. Udzielając cennych rad wtajemnicza w sposoby, które już tysiąc razy sprawdziły się w praktyce. Każda czynność szczegółowo krok za krokiem pokazana jest i wyjaśniona w tekście popartym ilustracjami. Przejrzyste oznaczenia pozwalają od razu zorientować się, z jakim stopniem trudności oraz nakładem sił i czasu należy się liczyć przy podejmowaniu każdej pracy, jakie narzędzia będą potrzebne i ile pieniędzy można zaoszczędzić własną pracą.