Sami układamy, izolujemy i ocieplamy dachy

Dodano: wtorek, 12 października 2010 11:05

Czy chcecie Państwo rozpoznać uszkodzenia dachu, zlikwidować defekty jego pokrycia, naprawić rynny, a może zaizolować dach przed czynnikami zewnętrznymi - każda czynność robocza pokazana i objaśniona jest, krok po kroku, łatwo i jasno na rysunkach, zdjęciach i w tekście.

Każda czynność pokazana jest i objaśniona - krok po kroku - na rysunkach, zdjęciach i w tekście.

Każdy tom nowej serii "Compact Praxis" posiada około 200 barwnych ilustracji. Przy wszystkich pracach przejrzyste symbole pokazują na pierwszy rzut oka stopień trudności, nakład sit, czasu, potrzebne narzędzia i oszczędność.

Wypróbowane kompletne instrukcje dla udanego nowoczesnego majsterkowania gwarantują sukces.

Compact Praxis - "sam to zrobię" aktualny - kompletny - udany

Sam to zrobisz - hobby, które dla milionów stało się dziś sposobem na pożyteczne wykorzystanie czasu wolnego. Czy chodzi tu o wynajmowane w starym budownictwie mieszkanie, czy też o własne cztery ściany - do wykonania drobnych napraw, renowacji, upiększenia, a nawet przebudowy czy rozbudowy wystarczy trochę zdolności i fachowych wskazówek, i można osiągnąć wręcz zdumiewające rezultaty.

Dzieło własnych rąk może sprawić ogromna frajdę! Ileż radości daje własnoręcznie wykonana praca, której wyniki można oglądać i podziwiać codziennie. A zaoszczędzone pieniądze, które pozwolą zrealizować długo skrywane marzenia ? I wszystko to całkowicie niezależnie od kaprysów fachowca, na którego być może czekało się tygodniami i w dodatku bez skutku.